Úpravna vody IVAR.DEVAP-KAB 015 - 340x510x680 mm (šxhxv)

ivar
Základní cena s DPH 27 584 Kč
Ušetříte 6 068 Kč 22 %
21 516 Kč s DPH
17 782 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kód320849
VýrobceIVAR
Záruka2 roky
PopisKe stažení

Slouží jako prevence tvorby vodního kamene a znehodnocení výměníků inkrustací, odstranění vodního kamene ze vstupní vody se zárukou výsledku a možností ověření pomocí testeru, individuální řešení na míru – další možnosti úpravy vody pro hotely, nemocnice, mycí linky, komplexy budov, bytové domy aj. (nejen změkčování vody)

 Principem je proces navázání iontů tvrdosti vody na katexovou pryskyřici. Tvrdost tvoří převážně ionty vápníku a hořčíku. V okamžiku nasycení pryskyřice se plně automaticky zahajuje její regenerace pomocí regenerační soli. Obsluha zařízení spočívá jen v doplňování regenerační soli.

 Katexové úpravny vody slouží v domácnostech, rodinných domech, školách, kavárnách a restauracích. Instalace katexových úpraven vody probíhá na přívodu studené vody do objektu. Dále se úpravny vody tohoto typu používají pro napouštění vody do topných systémů, příp. jiné technologické aplikace. Úpravny vody IVAR.DEVAP-KAB splňují požadavky Vyhl. č. 409/2005 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s pitnou vodou. Velkou výhodou je podpora v podobě uvedení do provozu a odborného servisu.

Zařízení obsahuje:

  • Zařízení pro úpravu pitné vody změkčováním, s plně elektronickou programovací a řídící jednotkou WSCI (řízení podle času nebo objemu)
  • mísicí By-pass
  • kompaktní nádrž na sůl, do které je integrována láhev s pryskyřicí a elegantní kryt

Tuto typovou řadu je možno použít i pro změkčování vody určené pro topné systémy. Filtr lze dovybavit i externím mísícím/uzavíracím by-passem.

  

  • Hydraulické připojení vstup/výstup   1“
  • Hydraulické připojení odpad             PE hadice ¾“
  • Provozní tlak                                      2-8 bar
  • Atest pro trvalý styk s pitnou vodou dle 409/2005 Sb.