DZ Dražice Compact R-150 3kW Bojler, ohřívač vody, hranatý, stacionární, nerezový NIBE

Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek
Obrázek (2)
Základní cena s DPH 32 201 Kč
Ušetříte 6 441 Kč 20 %
25 760 Kč s DPH
21 289 Kč bez DPH
Dostupnost:
Dodání - obvykle 6-8 týdnů
KódWH084040
VýrobceDražice
Záruka2 roky
ParametryPopisKe staženíOstatní varianty
Typ
Čistě elektricý provoz. Nejprodávanější na našem trhu
Elektrické bojlery, ohřívače
Obsah v litrech150 l
ProvedeníHranaté - exclusiv
Zavěšení bojleruStacionární na zem
Materiál bojleru
Nerezový vnitřní výměník
Nerezové
Výrobce
Nejprodávanější výrobce bojlerů na našem trhu se 100 letou historií.
DZ Dražice

K ceně zboží bude připočítán recyklační poplatek dle zákona platný od 1.1.2019.

Ohřívač COMPACT je vhodný pro instalaci do kuchyňské linky. Naopak větší modely je vhodné umístit do technické místnosti nebo koupelny. Jeho objem činí 145l. Tento stacionární ohřívač má velmi příjemný design.

Ohřívač vody tvoří nerezová nádrž. Tepelná izolace ohřívače je z bez freonové PUR pěny (EPS) pro výborné izolační vlastnosti ohřívače.

Ohřívač COMPACT je vybaven kombinovaným pojistným a směšovacím ventilem se zpětnou klapkou pro přímé napojení na rozvody studené a teplé vody v domě. Dále je ve výbavě termostat směšovacího ventilu. Tento termostat je nastavitelný maximálně do 80°C.

Ohřívač COMPACT je proveden v kompaktním provedení, je velmi kvalitní, nerezový a má nadstandartní tepelnou izolaci. Jeho životnost je velice dlouhá. Jeho nerezová nádrž zajištuje kvalitní vodu.

Součástí dodávky je pojistný ventil se směšováním je součástí dodávky, schéma zapojení a návod na instalaci.

Dokumenty ke stažení

Elektrické bojlery, neboli akumulační tlakové ohřívače vody, rozdělujeme na dvě základní kategorie. Na elektrické bojlery zásobníkové a elektrické boilery průtokové. Elektrické bojlery jsou nejčastěji využívané ohřívače vody v České republice. Z naší aktuální nabídky si můžete vybraty elektrické bojlery v různých variantách jako jsou vodorovný (ležatý) elektrický bojler, svislý (závěsný) elektrický bojler, nebo stacionární (na zem) elektrický bojler. V naší nabídce naleznete pouze renomované výrobce mezi které jsme zařadili DZD Dražice, Ariston, Tatramat.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420 311 233 130 , PO - PÁ  8:00 - 16:00