Elektrické infra panelové radiátory

Infračervené radiátory, nazývané také infrapanely, jsou moderní ploché panely určené pro vytápění domácnosti infračerveným teplem. Hodí se do koupelen, kanceláří, ale i jiných obytných prostor.

Elektrické infra radiátory mají mimořádnou účinnost, jejich zahřívání na teplotu 80-90 °C trvá jen několik desítek sekund. Díky vestavěnému termoregulátoru jsou infrapanely velmi úsporné a navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, neboť nevíří prach a nespalují kyslík. Jejich instalace je velmi snadná a rychlá.

Panel infračerveného radiátoru se skládá ze dvou ocelových plechů, mezi kterými jsou ukryty topné kabely odolné vůči vysokým teplotám. Aby bylo dosaženo atraktivnějšího designu, ocelové plechy jsou někdy nahrazeny skleněnými tabulemi nebo podobnými nehořlavými materiály s dekorativní funkcí. Netradičním řešením jsou panelové infrapanely potažené speciální fólií s vlastní fotografií.

Může Vás zajímat:

Zobrazit více >>Skrýt <<
2 produkty
Cena a štítky
i zapni / vypni
i Evropský výrobce se zárukou 5 let.
-18 %
Elektrický infra panelový radiátor ENSA P500E 500 Wattů, s termostatem
Kód:P500T

Elektrický infra panelový radiátor ENSA P500T 500 Wattů, s termostatem

AKTUÁLNĚ 4 ks
5 963 Kč7 272 Kč
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies