Elektrický sušák ručníků a vysoušeč bot - praktický koupelnový pomocník udržuje přes den ručníky, utěrky a osušky svěží. Vaše boty budou hned vysušeny a zůstanou svěží. Jeho užitné vlastnosti vyniknou zejména v době mimo topné sezóny. Tento výrobek slouží jako vhodný doplněk do koupelny. Konstrukce sušáku umožňuje jeho stálé zapojení do sítě. Zahřátí na užitnou teplotu trvá cca 15 minut. Povrchová provozní teplota je cca 45°C. Dvojitá izolace, odolnost proti tryskající vodě. Sušák ručníků a vysoušeč bot má velmi hezký a moderní design. Sušáky a vysoušeče jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Nízká spotřeba el. energie a kvalitní nerezové či komaxitové provedení jsou důvodem proč mít tyto koupelnové doplňky v koupelně.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, nebo doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420  311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Elektrické sušáky ručníků, obuvi

Nejprodávanější
Zobrazit:
Řadit dle:16 produktů
1 702 Kč
15 827 Kč

Elektrický sušák ručníků a vysoušeč bot - praktický koupelnový pomocník udržuje přes den ručníky, utěrky a osušky svěží. Vaše boty budou hned vysušeny a zůstanou svěží. Jeho užitné vlastnosti vyniknou zejména v době mimo topné sezóny. Tento výrobek slouží jako vhodný doplněk do koupelny.