DZ Dražice OKC 200/1m2, Bojler, ohřívač vody, kombinovaný, svislý (nové ovládání)

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Základní cena s DPH 18 600 Kč
Ušetříte 5 208 Kč 28 %
13 392 Kč s DPH
11 068 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem - obvykle do 2 týdnů
Kód1107209101
VýrobceDražice
Záruka2 roky
ParametryPopisKe stažení
Typ
Nejprodávanější na našem trhu. Provozní kombinace elektrika + zdroj tepla (kotel)
Kombinované bojlery, ohřívače
Obsah v litrech200 l
ProvedeníKulaté - standard
Zavěšení bojleruSvislé na zeď
Materiál bojleru
Ocelový vnitřní výměník - ochranný SMALT systém
Smaltované
Výrobce
Nejprodávanější výrobce bojlerů na našem trhu se 100 letou historií.
DZ Dražice

Cena zboží obsahuje recyklační poplatek dle zákona platný od 1.1.2019.

Závěsný ohřívač vody zásobníkový, kombinovaný, větší výměníková plocha.

Kombinovaný akumulační ohřívač o objemu 200 litrů určený pro zavěšení na zeď.

Je vhodný pro přípravu teplé užitkové vody především všude tam, kde je možné využít nízký tarif elektrické energie (noční proud). Výrobce zachovává po celou dobu historie výroby stejnou rozteč kotevních šroubů 450 mm, takže není problém ho vyměnit za starý, vysloužilý ohřívač..

Výhody pro Vás:

Příprava teplé užitkové vody pro objekty s ústředním vytápěním na plyn, tuhá paliva v zimním období. Ohřev elektrickou energií mimo topnou sezónu, kde spotřeba elektrické energie je velmi nízká.

Možnosti ohřevu:

1. Elektrickou energií - bojler s objemem 200 litrů - bojler DRAŽICE OKC 125/1m2 - nachází se zde keramické topné těleso, ovládané provozním termostatem a jištěné bezpečnostním termostatem (tepelnou pojistkou) - rozsah teplot bojleru OKC je 5-74 °C - doba ohřátí vody z 10 °C na 60 °C je za pouhé 3 hodiny - Příprava teplé užitkové vody v objektech s možností využití nízkého tarifu elektrické energie (noční proud). - Příslušenství: pojistný ventil Elektrické připojení 1 PE-N 230V/50Hz, příkon 2000 W, elektrické krytí IP 45, maximální teplota teplé užitkové vody je 80°C, doporučená teplota teplé užitkové vody je stanovena na 60°C. Součástí balení je příručka a schéma zapojení bojleru, dále také pojistný ventil.

2. Výměníkem - ohřívač vody je možno napojit na externí teplovodní zdroj s max. teplotou 110 °C a tlaku 1 MPa - podle výkonu zdroje se přiřazuje bojler s příslušným výkonem výměníku. Výměník pracuje jak v nuceném oběhu tak i v samotížném systému - čidlo regulace topné vody lze vložit do společné jímky s čidly elektroinstalace - doba ohřevu výměníkem OKC bojleru je z 10 °C na 60 °C za 14 minut - teplosměnná plocha je stanovena na 1,08 m2

Součástí balení je příručka a schéma zapojení bojleru, dále také pojistný ventil. Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.

Dokumenty ke stažení