REMS Inspekční kamera CamScope Set 16-1

camscope set
camscope set
camscope set1
camscope set2
camscope set3
Základní cena s DPH 12 923 Kč
Ušetříte 646 Kč 5 %
12 277 Kč s DPH
10 146 Kč bez DPH
Dostupnost:
Aktuálně do týdne
Kód175110
VýrobceREMS
Záruka2 roky
PopisKe stažení

REMS CamScope REMS CamScope Mobilní endoskopová kamera

 obsahuje: inspekční kameru s odnímatelným displejem; barevnou kamerovou hlavu Ø 16 mm (704x576px) s LED osvícením; 1m tvárný posuvný kabel; nasazovací zrcadlo; nasazovací hák; nasazovací magnet; 4x1,5 V, AA baterie; 2GB SD paměťová karta; síťový adatér / nabíječka Li-Ion 100 - 240V, 50-60Hz, 9W; kabel USB; videokabel; pevný kufr

Mobilní, příruční kamera-endoskop s bezdrátovou technikou pro nízkonákladovou inspekci a analýzu poškození těžce dostupných míst, jako jsou dutiny, šachty, potrubí aj. Dokumentace snímků a videozáznamů na kartě MicroSD. REMS CamScope S s hlasovým záznamem. Pro akumulátorový a síťový provoz. Li-Ion-technologie.

 

Konstrukce
Superlehký a snadno ovladatelný. Ruční přístroj se sadou kamery a kabelu jen 0,45 kg. Všude použitelná, volně z ruky, nad hlavou, i na obzvlášťě úzkych místech. Stabilní plastový kryt, odolný proti nárazu, s ergonomicky tvarovanou pistolovou rukojetí. Spínač zapnuto / vypnuto s regulačním kolečkem pro plynulé nastavení světlosti LED v hlavě kamery. Power-LED k zobrazení provozního stavu. Praktický, vyjímatelný držák na baterie pro 4 běžné baterie 1,5 V, AA, LR6. Použitelné různé sady kamery a kabelu. Násuvné šroubové přípoje pro výměnu sad kamery a kabelu a prodloužení posuvného kabelu bez nářadí. Pevný kufr pro ruční přístroj, sadu kamery a kabelu 16-1/9-1/5-1, prodloužení posuvného kabelu, kontrolní jednotku, zdroj napětí a příslušenství.
 
Kontrolní jednotka s barevným displejem TFT-LCD
Kontrolní jednotka s barevným displejem 3,5 "s nejmodernější technologií TFT-LCD pro vynikající snímky a videozáznamy, úhlopříčka obrazovky 88 mm, 320 × 240 pixlu, odnímatelná pro přenos signálu bezdrátovou technikou nebo zasunutelná na ruční přístroj se zajištěním pro přímý přenos signálu kontaktními kolíkmi. Obzvlášť lehká a snadno ovladatelná: REMS CamScope jen 0,14 kg, REMS CamScope S jen 0,24 kg. Pevný plastový kryt, chránený před ostřikem vodou, REMS CamScope S s gumovou ochranou proti nárazům. Nejmenší rozměry: REMS CamScope 102 × 71 × 25 mm, REMS CamScope S 105 × 92 × 42 mm. Zásuvka pro kartu MicroSD s pružinovým mechanizmem. Snímky a videozáznamy uložitelné do paměti karty MicroSD pro jednoduchou dokumentaci výsledků inspekce. REMS CamScope S s hlasovým záznamem k jednoduchému nahrání komentáře během záznamu videa. REMS CamScope S s 3-násobným digitálnym zvětšením. Datum a čas záznamu lze volitelně ukládat do snímku a do videozáznamu. Okamžité přehrání uložených záznamů nebo přenos z karty MicroSD na jiné přístroje. Přehrání hlasového záznamu u REMS CamScope S přes externí přístroj, např. PC nebo notebook. USB port pro přímé spojení s PC nebo notebookom. Výstup na video Composite-Video PAL / NTSC pro připojení externí obrazovky. Zdířka pro napěťový napáječ / nabíječku Li-Ion 100 - 240 V.
 
Akumulátorový a síťový provoz
Kontrolní jednotka s integrovaným akumulátorem Li-Ion 3,7 V, 1,2 Ah. Vysoce výkonná a lehká. Velká hustota energie pro cca. 2 hodiny nepřetržitého provozu. Zdroj napětí 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 9 W, pro síťový provoz místo akumulátoru s intebrovanou nabíječkou Li-Ion, s elektronickou regulací. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru.
 
Vyměnitelné sady kamery a kabelu Color
Sady kamery a kabelu Color, sestávající z barevné kamery Ø 4,5 mm, Ø 9 mm nebo Ø 16 mm, s CMOS-senzorem s tlumitelným světlem bílých LED k optimálnímu nastavení světlosti a neměnnou funkcí zaostřování (Fixed-Focus) pro automatické řízení zaostření obrazu, chráněné proti dočasnému ponoření do vody (IP 67). Sada kamery a kabelu Color 16-1 a 9-1 s 1 m tvárným posuvným kabelem a nasazovacím zrcadlem, nasazovacím hákem, nasazovacím magnetem. Sada kamery a kabelu Color 4,5-1 s 1 m ohebným posuvným kabelem, ideální k inspekci malých ohybů trubek a úzkých míst, např. páchnoucích uzávěrů, vrtů, průlomů. Tvárné prodloužení posuvného kabelu 900 mm, spojitelné až do pracovní délky 4,5 m, jako příslušenství.
Typ nářadíInspekční kamery
Dokumenty ke stažení