AAAradiatory - Elektrické průtokové bojlery jsou zařízení sloužící k okamžitému ohřevu. Mezi hlavní výhody elektrických průtokových bojlerů patří zejména okamžitý přísun teplé vody, který není závislý jako v případě zásobníkových verzí na množství naakumulované vody, která po vyčerpání není k dispozici. Hlavní uplatnění najdou elektrické průtokové bojlery zejména v domácnostech, na chatách, chalupách, nebo lekařských zařízeních. Průtokové bojlery jsou vhodným kompromisem mezi cenou pořizovací, spotřebou energie. Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420 311 233 130 , po - pá  8:00-16:00

Elektrické průtokové bojlery Dražice

Nejprodávanější
Zobrazit:
Řadit dle:11 produktů
1 533 Kč
3 493 Kč

Pro případ, že právě hledáte vhodný a kvalitní elektrický ohřívač vody a to jak verze elektrické zásobníkové ohřívače, nebo elektrické průtokové ohřívače, navštivte naše příslušné kategorie těchto produktů, které nyní nabízíme v cenové AKCI, pouze na našich stránkách www.aaaradiatory.cz. Pouze zde naleznete produkty renomovaných předních evropských výrobců, mezi které patří výrobci jako DRAŽICE, ARISTON, FEROLLI. Všichny námi nabízené elektrické ohřívače se vyznačují vysokým stupněm bezpečnosti a hlavně účinnosti, která je úzce spojena s náklady na tento způsob ohřevu vody.

V naší základní nabídce naleznete bojlery různých obsahů a provedení. Vybírak můžete mezi různými variantami. Jen pro zmínku uvídíme bojler závěsný (svislý) , bojler ležátý (vodorovný), elektrický bojler kulatý, nabo elektrický bojler hranatý. Za zmínku také stojí, že v případě vevyhovující tvrdosti dody v dané lokalitě nabízíme provedení bojlerů v nerezový bojler, čemuž odpovídá na našich stránkách www.AAAradiatory.cz řada bojlerů označených bojlery NIBE.

Náš prodejní portál nabízí levné bojlery ( bojlery v akci ), ale při zachování vysoké kvality prodávaných značek. Využijte právě nyní cenové akce pro bojlery.