Kondenzační plynové kotle PROTHERM tvoří v dnešní době nejprodávanější kondenzační kotel na našem trhu. Aktuální nabídku pro kondenzační kotel protherm tvoří pět základních verzí. Tři verze závěsné a dvě verze stacionární (kotel na zem). Hlavními zástupci závěsné řady pro kondenzační kotel PROTHERM jsou řady protherm PANTHER condens, protherm GEPARD condens a řada protherm TIGER condens, který má navíc integrovaný vnitřní zásobní pro TUV (bojler). Zástupci pro stacionární kondenzační kotel PROTHERM tvoří řada protherm medvěd condens a řada protherm LEV který je nabízen ve spojení s vnitřním zásobníkem TUV (bojleru).

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420  311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Kondenzační kotle Protherm

Nejprodávanější
Zobrazit:
Řadit dle:35 produktů
26 608 Kč
58 492 Kč
Ohřev TUV vody
Požadovaný výkon kotle v KW
Upevnění kotle

Kondenzační plynové kotle Protherm jsou nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem na trhu. Každý kondenzační plynový kotel se vyznačuje nízkou spotřebou, vysokým výkonem a dlouhou životností. Pouze na našich stránkách naleznete výrobky renomovaných výrobců, mezi které patří značky PROTHERM, JUNKERS, BOSCH, DAIKIN, AIRFEL, VAILLANT a mnoho jiných. Kondenzační kotle můžete využít nejen jako samostatný zdroj pro ohřev topení, ale i jako kombinaci pro ohřev teplé užitkové vody (TUV). V kombinaci ohřevu TUV rozlišujeme kondenzační kotle na systém kombinovaný kondenzační kotel, neboli průtokový kondenzační kotel, nebo s využitím ohřevu TUV prostřednictví zásobníku, který může být umístěn v kotli ( kondenzační kotel s integrovaným, interním zásobníkem), nebo umístěn mimo kotel (kondenzační kotel s externím zásobníkem).