Plynové kotle Protherm

Plynové kotle protherm tvoří aktuálně nejprodávanější značku na našem trhu. Plynové kotle protherm můžeme rozdělit na dvě základní kategorie. První jsou plynové kotle protherm nekondenzační s atmosferickým spalováním tzn. s využitím vzduchu z místnosti, kde je kotel umístěn. Druhou kategorií dnes absolutně nejvíce využívanou jsou plynové kotle protherm kondenzační, které na rozdíl od atmosférických kotlů jsou absolutně nezávislé na vzduch v dané místnosti, jelikož se jedná o uzavřený spalinový systém tj. systém TURBO s nuceným odtahem spaliny, který řadí plynové kotle protherm mezi absolutně bezpečné produkty.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420  311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Zobrazit více >>Skrýt <<
NejprodávanějšíNovinky
5 produktů
Cena a štítky
i Kotel pouze pro topný systém - bez ohřevu TUV
i Kotel s možností připojení na zásobník (bojler) nový/stávající
i Kotel v sestavě s nepřímotopným bojlerem TUV - KOMPLET
i Výkon určen pro vytápěnou plochu až do 120 m2
i Výkon určen pro vytápěnou plochu až do 320 m2
i Výkon určen pro vytápěnou plochu až do 480 m2
i Volně stojící na zemi
i Stěnové upevnění

Kondenzační plynové kotle Protherm jsou nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem na trhu. Každý kondenzační plynový kotel se vyznačuje nízkou spotřebou, vysokým výkonem a dlouhou životností. Pouze na našich stránkách naleznete výrobky renomovaných výrobců, mezi které patří značky PROTHERM, JUNKERS, BOSCH, DAIKIN, AIRFEL, VAILLANT, a mnoho jiných. Kondenzační kotle můžete využít nejen jako samostatný zdroj pro ohřev topení, ale i jako kombinaci pro ohřev teplé užitkové vody (TUV). V kombinaci ohřevu TUV rozlišujeme kondenzační kotle na systém kombinovaný kondenzační kotel, neboli průtokový kondenzační kotel, nebo s využitím ohřevu TUV prostřednictví zásobníku, který může být umístěn v kotli ( kondenzační kotel s integrovaným, interním zásobníkem), nebo umístěn mimo kotel (kondenzační kotel s externím zásobníkem).

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies
INVERA – METAL s.r.o. Reviews with ekomi.co.uk