Příslušenství radiátorů THERMAL TREND spol. s r.o.

Příslušenství k radiátorům - v této sekci jsme pro Vás připravili produkty, které velmi úzce souvisejí s radiátory. Zejména zde naleznete upevnění k radiátorům, jakožto stěnové konzole, stojánkové konzole k radiátorům, neboli nožičky k radiátorům, upevnění do prostoru, ale i příslušenství ke koupelnový radiátorům zejména pak elektrické topné těleso 400 watt, 700 wat, 900 watt určené ke kombinaci s koupelnovým radiátorem zejména s jeho elektrickým provozem.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, nebo doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420 311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

 

Zobrazit více >>Skrýt <<
3 produkty
Cena a štítky
Držáky na koupelnový radiátory - bílá pro rovné radiátory
Kód:drzakykd-sadabila

Držáky na koupelnový radiátory - bílá pro rovné radiátory

AKTUÁLNĚ 11 ks
544 Kč
Držáky na koupelnový radiátory - bílá pro oblé radiátory
Kód:drzakykdo-sadabila

Držáky na koupelnový radiátory - bílá pro oblé radiátory

AKTUÁLNĚ 15 ks
544 Kč
Termostat s časovačem TZ63
Kód:TZ63

Termostat s časovačem TZ63

AKTUÁLNĚ 12 ks
1 140 Kč

Radiátorové příslušenství - vyberte si z naší škály pestré nabídky příslušenství k radiátorům. Nabízíme upevňení k radiátorům, radiátorvé držáky, radiátorové madlo, radiátoré věšáky, elektrické topné tyče a spoustu jiného.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies