Protherm Gepard Condens

Protherm Gepard Condens představuje základní nabídku kondenzačního kotle společnosti PROTHERM. Jde o systémový kotel plně vybaven veškerým provozním příslušenstvím a to jak expanzní nádobou, tak oběhovým topenářským čerpadlem. Řada kotlů protherm GEPARD condens je rozdělena do tří základních kategorií. První kategorií je kondenzační kotel protherm GEPARD condens s kombinovaným provozem tzn. s průtokový systém ohřevu TUV (teplá užitková voda), kde hlavním představitelem této verze je model protherm GEPARD condens 18/25 MKV. Druhou a třetí nabídkovou řadu tvoří kondenzační kotel protherm Gepard condens s možností připojení kondenzačního kotle k externímu zásobníku TUV (bojleru), nebo bez připojení k zásobníku tzn. pouze kondenzační kotel určen pro ohřev topení. Tuto modelovou řadu protherm GEPARD condens tvoří tyto zástupci, kteří se liší pouze výkonem a to zejména protherm GEPARD condens 12 MKO, protherm GEPARD condens 25 MKO.

Zobrazit více >>Skrýt <<
NejprodávanějšíNovinky
7 produktů
Cena a štítky
i Kotel pouze pro topný systém - bez ohřevu TUV
i Kotel s možností připojení na zásobník (bojler) nový/stávající
i Kotel v sestavě s nepřímotopným bojlerem TUV - KOMPLET
i Topný kotel navíc s funkcí průtokového ohřevu TUV - provoz bez nutnosti připojení k bojleru.
i Výkon určen pro vytápěnou plochu až do 120 m2
i Výkon určen pro vytápěnou plochu až do 160 m2
i Výkon určen pro vytápěnou plochu až do 200 m2
i Výkon určen pro vytápěnou plochu až do 240 m2

Kondenzační plynové kotle Protherm jsou nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem na trhu. Každý kondenzační plynový kotel se vyznačuje nízkou spotřebou, vysokým výkonem a dlouhou životností.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420 311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies
INVERA – METAL s.r.o. Reviews with ekomi.co.uk