Protherm Medvěd Condens

Protherm Medvěd Condens je stacionární řada kondenzačních kotlů společnosti PROTHERM. Protherm medvěd condens je systémový kotel určený k ohřevu topné vody s možností připojení na zásobník TUV (bojler pro teplou užitkovou vodu). Řada kotlů protherm medvěd condens je dodávána bez expanzní nádoby a oběhového čerpadla. Výrobní modelovou řadu kotlů protherm medvěd condens dělíme dle výkonů na čtyři základní modely. Jedná se o protherm medvěd condens 18 kks s výkonem 5,5 – 18 kW, protherm medvěd condens 25 kks s výkonem 7,5 – 25 kW, protherm medvěd condens 35 kks s výkonem 10,5 – 35 kW a model protherm medvěd condens 48 kks s výkonem 14,4 – 48 kW.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420  311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Zobrazit více >>Skrýt <<
4 produkty
Cena a štítky
i Aktuálně nejefektivnější plynový spotřebič na našem trhu. Vysoká provozní účinost - malé provozní náklady

Kondenzační plynové kotle Protherm jsou nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem na trhu. Každý kondenzační plynový kotel se vyznačuje nízkou spotřebou, vysokým výkonem a dlouhou životností.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies
INVERA – METAL s.r.o. Reviews with ekomi.co.uk