Protherm Panther představuje top produkt výrobce společnosti PROTHERM pro oblast nekondenzačních kotlů na trhu. Kotel protherm Panther je atmosferický kotel s kombinovaným průtokovým systém ohřevu TUV (teplé užitkové vody). Atmosferický kotel protherm PANTHER pro spalování využívá systém nasávání vzduchu z dané místnosti. Typickým zástupce nekondenzačního kotle od společnosti PROTHERM je model PROTHERM PANTHER 25 KOV. Instalace kotle protherm Panther se doporučuje instalovat do míst s pravidelným odvětráváním. POZOR při jeho provozu dochází k úbytku vzduchu v provozní místnosti, což může být životu nebezpečné. Pro kotel Protherm Panther doporučujeme instalovat hlásič CO2.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420  311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Protherm Panther

Zobrazit:
Řadit dle:0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.

Komfort plynových závěsných kotlů je dnes vidět i v možnostech jejich programovatelného nastavení či speciálních funkcích rychlého ohřevu vody. Díky použití těchto kotlů v interiéru koupelen nebo jiných částech bytu došlo také k velkému pokroku v designu těchto zařízení.