Protherm Panther Condens

Protherm PANTHER condens představuje TOP kondenzační kotel společnosti PROTHERM. Jde o systémový kotel plně vybaven veškerým provozním příslušenstvím a to jak expanzní nádobou, tak oběhovým topenářským čerpadlem. Řada kotlů protherm PANTHER condens je rozdělena na tří základní kategorie. První kategorií je kondenzační kotel protherm PANTHER condens s kombinovaným provozem tzn. s průtokový systém ohřevu TUV (teplá užitková voda), kde představitelem této verze je model protherm PANTHER condens 24/25 KKV. Druhou a třetí nabídkovou řadu tvoří kondenzační kotel protherm PANTHER condens s možností připojení kondenzačního kotle k externímu zásobníku TUV (bojleru), nebo bez připojení k zásobníku tzn. pouze kondenzační kotel určen pro ohřev topení. Tuto modelovou řadu protherm PANTHER condens tvoří tyto zástupci, kteří se liší pouze výkonem a to zejména protherm PANTHER condens 12 KKO, protherm PANTHER condens 25 KKO, protherm PANTHER condens 30 KKO, protherm PANTHER condens 45 KKO.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420  311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Zobrazit více >>Skrýt <<
0 produktů
Cena a štítky

Kondenzační plynové kotle Protherm jsou nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem na trhu. Každý kondenzační plynový kotel se vyznačuje nízkou spotřebou, vysokým výkonem a dlouhou životností.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies
INVERA – METAL s.r.o. Reviews with ekomi.co.uk