Protherm Tiger Condens představuje sestavu kondenzačního kotle společnosti PROTHERM společně s integrovaným vnitřním zásobníkem, který je umístěn uvnitř kotle. Kondenzační Protherm Tiger Condens je vhodnou volbou pro místa s omezenou velikostí s dostatečným provozním množstvím TUV (teplé užitkové vody). Kotel protherm TIGER je aktuálně nabízen ve dvou výrobních verzích. Jednotlivé verze se liší pouze velikostí vnitřního zásobníku. Aktuálně jsou nabízeny zásobníky protherm o velikosti 21 litrů jehož představitelem je typ protherm tiger condens 25 KKZ21-A a 42 litrů, kterého zastupuje model protherm tiger condens 25 KKZ42-A.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420  311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Protherm Tiger Condens

Nejprodávanější
Zobrazit:
Řadit dle:2 produkty
47 883 Kč
52 019 Kč
Druh
i Aktuálně nejefektivnější plynový spotřebič na našem trhu. Vysoká provozní účinost - malé provozní náklady

Kondenzační plynové kotle Protherm jsou nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem na trhu. Každý kondenzační plynový kotel se vyznačuje nízkou spotřebou, vysokým výkonem a dlouhou životností.