Zplyňovací kotel ATTACK 25 DPXP COMBI PELLET, dřevo/pelety 25/30 kW, zásobník 125 litrů

úvodní foto - combi pellet
-5 %
Doprava zdarma
úvodní foto - combi pellet
combi pellet 2
dpx combi pellet
DPXP1
DPXP2
DPXP3
DPXP4
DPXP5
DPX3
DPX4
DPX5
DPX6
Běžná cena s DPH 113 801 Kč 108 110 Kč 89 347 Kč bez DPH
Jaro 2023 - výr. pořadník
Osobně v Rynholci:26. dubna 2023Přepravní společností:27. dubna 2023
Kód25DPXCPVýrobceAttackZáruka3 roky
Volitelné příslušenství
Topenářská expanzní nádoba REFLEX N 35/4

Topenářská expanzní nádoba REFLEX N 35/4

Skladem - u Vás 2-3 dny
1 835 Kč1 517 Kč bez DPH
Přídavný odtah spalin ATTACK PV150

Přídavný odtah spalin ATTACK PV150

AKTUÁLNĚ 1 ks
8 836 Kč7 302 Kč bez DPH
Dopravník pelet ATTACK 2 m

Dopravník pelet ATTACK 2 m

AKTUÁLNĚ 1 ks
15 373 Kč12 705 Kč bez DPH
Manuální oběhové čerpadlo THERMO 25/6/180, délka 180mm

Manuální oběhové čerpadlo THERMO 25/6/180, délka 180mm

AKTUÁLNĚ 1 ks
1 815 Kč1 500 Kč bez DPH
Zásobník pelet ATTACK 500l pro spirálový podavač

Zásobník pelet ATTACK 500l pro spirálový podavač

Dodání - na dotaz
12 856 Kč10 625 Kč bez DPH
Druh
Nejprodávanější zařízení na našem trhu - kotle na tuhá paliva s ručním nebo automatickým provozem.
Kotle na tuhá paliva
Typ
Plně automatický provoz prostřednictvím kotle, dopravníku, zásobníku.
Automatické kotle
Výkon (v KW)
Doporučeno pro plochu 160 - 240 m2 (teplotní spád 75/65/20, výška stropu 2,5m)
21 - 30
PalivoDřevo, Peletky
Materiál
Nejpoužívanější materiál na našem trhu - silnostěná tepenářská ocel.
Ocel
Emisní třída
Emisní třída 5 - Minimální emisní třída nutná pro provoz od 2022 je třída 3
5
VýrobceAttack

Kombinovaný kotel ATTACK DPX COMBI PELLET

Multifunkční kotel na dřevo a pelety ATTACK DPX Combi Pellet z modelové řady 6000 je ekologický kotel, který získal řadu ocenění.  Zvládne dřevo, ale i pelety, což z něho dělá kotel s vysokým komfortem. Tento kombinovaný splyňovací kotel používá design, konstrukci a všechny vlastnosti kotle DPX s regulací PROFI. Pro širší možnosti použití paliva jsme k tomuto kotli přidali plně automatický hořák PELLET BURNER AUTOMATIC pro pohodlné a plně automatické spalování pelet. Díky zabudovanému hořáku na pelety si budete moci vychutnat spalování pelet, se kterým získáte komfort a výhody peletového kotle.

 

Kotel na dřevo a pelety má vysoký komfort

Kombinovaný kotel na dřevo a pelety využívá všech výhod kotle DPX. Při použití pelet s plně automatickým hořákem Pellet Burner Automatic se však úroveň komfortu vašeho vytápění posune na vyšší úroveň. Hořák zvládne bez problémů většinu práce sám. Postará se o automatické čištění roštu, start a ukončení hoření. Z tepla pokoje přes termostat můžete jednoduše řídit jeho provoz, bez navštěvování kotelny.

 

Velká nakládací komora

Výjimkou není ani nadstandardně objemná nakládací komora (125 – 190 litrů), která vychází z modelu ATTACK DPX. Tak získáte dlouhou výdrž vytápění na jedno naložení paliva. Do kotle je možné přikládat i větší kusy dřeva, což se projeví i v delší výdrží hoření.

 

Kombinovaný kotel a jednoduchá změna paliva

Změna paliva v kotli DPX Combi Pellet byla navržena se zvláštním důrazem na jednoduchost, vyšší komfort a nízkou časovou náročnost. Přestavba ze zplyňovacího kotle na peletový kotel je tak opravdu velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Plně automatický peletový hořák je osazen na polohovatelném pantografu, a tak se dá velmi snadno vložit do horních dvířek kotle a jako palivo můžete použít pelety. Velkou předností tohoto kotle je spojení laciné a ekologické tepelné energie získané zplyňováním dřeva a komfortu, díky plně automatickému hořáku na pelety.

 

 

Kombinovaný kotel s vysokou účinností

 

Kotel DPX Combi Pellet je vyvíjen s důrazem na vysokou kvalitu a dosahování vysoké účinnosti. Můžete se proto spolehnout na skvělé parametry vytápění, které pomáhají dosáhnout i pohyblivé turbulátory. Zplyňování probíhá přesně řízenou technologií jako v kotli DPX. Ovládání kotle je velmi jednoduché, intuitivní, pro tento model se používá pouze regulace PROFI. Pro dosažení vyššího výkonu kotle doporučujeme zakoupit ke kotli akumulační nádrž se směšovacím zařízením ATTACK OVENTROP. Připojením akumulační nádrže ke kotli získáte prodlouženou záruku na kotlové těleso až na 6 let.

 

 

Kotle na tuhá paliva představují tradiční řešení kotle pro domácnosti, rodinné domy a provozovny. Tyto kotle umí spalovat kusové dřevo, dřevěné pelety, koks, hnědé a černé uhlí. Kotle na tuhá paliva se vyznačují vysokou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Kotle na tuhá paliva se dělí na kotle s ručním přikládáním a na automatické kotle.Tradiční kotle na tuhá paliva se uplatní především tam, kde jsou požadovány nízké pořizovací i provozní náklady. Automatické kotle bývají použity zejména v objektech bez přívodu plynu, u kterých je požadován vysoký komfort obsluhy a nízké provozní náklady.

Také nabízíme kvalitní kondenzační kotle, elektrokotle, plynové kotle nebo můžete využít akce na kotle na tuhá paliva.

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s výběrem, nebo doporučením neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince technické podpory na telefonním čísle +420 311 233 130 , PO - PÁ od 8:00 - 16:00

Zobrazit více >>Skrýt <<
ParametrySoubory ke staženíPopisVyužití
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies